*Už nespřáteluju,jenom výjimečně*
***♥My♥***

Z5

25. září 2009 v 15:28 | *Mickey*

Takže po milion letech zase píšu;)
Přiznávám, že už mě blog moc nebaví, ale budu se snažit tady přidávat co nejvíc ikdyž nemám moc času..za tu dobu co jsem se tady nebyla se změnilo strašně moc věcí..
Nebudu je tady vypisovat....
takže SB doufám, že jste si mě nesmazaly protože já svůj blog v blízké době mazat nehodlám;)

Zatím:-*

Můj track

Nejnovější photoss

zlato:-*

MOJEE♥

21. června 2009 v 17:54 | *Mickey*
Dám vám tady 2 příběhy..Je to MOJE PRÁCE A PROSÍM ABY NIKDO NEKOPÍROVAL!!! Ani se zdrojem..
Když už tak mi napište ale fakt jinak nee:-*věřím vám:) takžee:→Slíbené foto-Spreje♥

23. května 2009 v 23:54 | *Mickey*
Takže tady ty všemi očekávané fotky+jedna jenom tak..
P.S. POSLEDNÍ FOTKA SPECIÁÁÁL!!!!:)

1.Drsnačka Kača cela natěšenaa:D(miluju tě♥)


2.Spreje značky PRIMA(ticho tam jooo?:D)+SHOCK***

PhotoSs

20. května 2009 v 14:50 | *Mickey*
Kvalita někde...Ale CO UŽ!!

NAROZKYYY**...30.4.2009

30. dubna 2009 v 18:48 | *Mickey*

DNESKA MÁM NAROZKYYY!!

Takže dneskáá mám narozeninky 14
Nebyla sem proto ani ve škole,ptz jsme byli v Polsku v AQošiii!!tongue-4.gif image by Salisko
Uplně super tamy bylo sem se tam malem utopila,ale jinak nejlepšííí!!!
Sranda uplně sem tam čuralaa
Celkem budu mit 4 oslavyzase dárků a dárkůů(ne že by mi to vadilo:D)

Jinak určitě hlasujte v SONF

♥MICKEY♥

Bzuuum...17.4.

17. dubna 2009 v 16:52 | *Mickey*
O5 nový článek..Takže nejřív bych chtěla říct že jsem byla včera u zubaře a na rentgenu a upa fuuuj!1112!!!!Jinak už vám sem KONEČNĚ hodím ty fotečky a v blízké době chystám nějakou soutěž!1023!..taky vám tu dám fotečku naší malinké chlupaté princezny..!1288!
takže páá a pišště co na ni říkáte...♥!1067!

P.S.Fotečky by Sanny(děkujíí):!1123!
Todle jsem zažila práávě yáá

16. ledna 2009 v 19:04 | Mišičkaa

LOVE STORY


Potkali se jednou na táboře,Ale až ke konci zjistili, že se sobě líbí, ale to už bylo příliš pozdě.Ale i přesto byly ty 3 dny nejhezčí v dívčiném životě.Byla to krásná dvojice, všichni jim záviděli.Na táboře se dokonce i vzali..:-) Tábor skončil,ale oni se nerozešli a začali spolu chodit. Dívka prožívala lásku, kterou doposud neznala!Prožívali spolu krásné chvíle plné štěstí.Ale bohužel byli mladí a museli chodit do školy.Jejich láska začala o prázdninách, takže neměli tušení co se stane, když začne škola. A tak jakmile začala, přestali se vídat.Ten kluk,který ji dříve psával milostné smsky už se neozýval.Nebyl už ani na ICQ a když tak konečně někdy přišel, tak ji vůbec nepsal.Dívka to nechápala…Začala se strachovat, co se s ním děje.Ale nedělo se s ním nic.Jen na ni prostě neměl čas.Sice ji to mrzelo, ale nějak to zkoušela přežít.Také přátelé ji hodně pomáhali… Jednou byla u kámošky doma.Byl to úžasný den, smály se spolu, kecaly o všem možném i nemožném… Při odchodu však dívku napadlo se podívat na své ICQ. Sedla si proto k počítači a přihlásila se.Měla tak zprávu od toho kluka.Podívala se a… Slzy jí stékaly po tvářích.Její kamarádka byla ve vedlejším pokoji a jakmile přišla, dívka se na ni podívala skleněnýma očima a řekla:,,už…" Ve zprávě psal že ji sice miluje, ale že nesnese pomyšlení, že se nemohou vídat.Obě kamarádky začaly brečet.Dívka tomu nemohla uvěřit! Jediný kluk, kterého kdy tolik milovala ji opustil. A co je horší, napsal ji to po internetu.Dívce se promítly všechny ty krásné chvíle, které spolu oba prožili.Rozbrečela se ještě víc, když si přečetla slova:,,Snad se ještě někdy k sobě vrátíme…" Jediný, kdo ji v té chvíli dokázal pomoct byla její kamarádka.Nedovedla si představit, co by dělala, kdyby tam s ní nebyla.Dívka však musela jít domů.Celou cestu probrečela.Ale pak si řekla, že se vlastně rozešli už dávno. Měsíc se neviděli, nepsali si… Přesto ji v noci stékaly slzy po tvářích… Už se s tím pomalu smiřuje, ale nikdy, NIKDY nezapomene na ty nádherné chvíle, které s ním prožila!Venku je tma, prší a ona sedí u okna a dívá se ven.Ale je konec.Konec toho všeho nádherného.Nejspíš to byla zase další z těch dokonalých napodobenin pravé lásky…♥
 
 

Reklama